Sponzoři

Startovné na závod Highland trail 550 je zadarmo, vše ostatní je však poměrně drahé. Pracuji, vydělávám, něco málo mám naspořeno. Ale také živím rodinku a naše spotřeba tak nějak odpovídá příjmům.

O sponzory tedy rozhodně stojím.

Několik osvícených sponzorů už dokonce slyšelo na moji nabídku spolupráce:

Zatím je však mým největším sponzorem naše rodina, která respektuje mé rozhodnutí Highland trail zažít a zhostit se ho se ctí.

Dalšími cenými pomocníky jsou zkušení bajkeři, kamarádi, kteříí mi poskytli některé části výbavy a dali spoustu cených rad. Jsou to především pánové:

  • Filip Degl – mnohonásobný účastník Kopkova závodu 1000 mil, který v roce 2015 vyhrál (oficiálně podle Jendy Kopky ne, podle mě , určitě ano)
  • Tomáš Navrátil – opět opakovaný absolvent 1000 mil, Loudání a třetí na Transcontinental 2015
  • Díky staré známosti s Michalem Stupkou (ex šefredaktor Cykloserver.cz) jsem získal možnost stáhnout si soubor všech UK a Skotských map do nej navigační aplikace Locus od České společnosti Asamm Software, s. r. o. Na oplátku jim zato opět napíšu článeček, jak se mapy osvědčili.

Za podporu mohu nabídnout viditelnou reklamu přímo v průběhu závodu, propagaci na těchto stránkách, případně(po dohodě) i jindejsem uznávaným populárního cykloserveru cykloserver.cz.

Pokud byste měli možnost a zájem nějakým způsobem přispět (peníze jsou peníze, ale uvítám i poskytnutí vybavení nebo pomoc při šíření povědomí o mé účasti na závodu) na moji závodní účast. Ozvěte se mi na mail machacek.p@gmail.com.